Stoły szkolne

Stoliki przedszkolne SMART
Stoliki przedszkolne SMART
Stoliki stołówkowo – świetlicowe CLASSIC
Stoliki stołówkowo – świetlicowe CLASSIC
Stoliki stołówkowo – świetlicowe MOVE
Stoliki stołówkowo – świetlicowe MOVE

Stoły szkolne to obowiązkowe wyposażenie sal lekcyjnych i świetlic we wszystkich placówkach oświatowych. Spełniają one wielorakie funkcje, służąc uczniom do nauki, zabawy i zajęć grupowych. Są niezbędne podczas pisania i wykonywania różnego typu prac manualnych oraz plastycznych. Ich budowa powinna więc zapewniać użytkownikom pełną ergonomię, stabilność i bezpieczeństwo. 

Dostępne w naszym sklepie stoły świetlicowe posiadają wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa, niezbędne dla artykułów wykorzystywanych w instytucjach oświatowych. Oferta obejmuje dwie wersje produktu: klasyczną oraz mobilną. Wszystkie są zbudowane na bazie solidnych metalowych stelaży z zaokrąglonymi nóżkami. Ich blaty mają różne kształty takie, jak kwadrat, trójkąt, trapez i prostokąt w dwóch różnych rozmiarach. Różnorodność form sprawia, że można je ustawiać w funkcjonalne moduły do prac grupowych, oszczędzać przestrzeń na inne aktywności w salach lekcyjnych lub tworzyć z nich umeblowanie odpowiednie do organizowania uroczystości szkolnych takich, jak wigilie klasowe. 

Z uwagi na troskę o prawidłową postawę dzieci, spędzających wiele godzin w pozycji siedzącej, każdy klasyczny stół szkolny z naszej oferty wyposażony jest w możliwość regulacji wysokości w zakresie 64 cm – 76 cm, dzięki czemu może być dowolnie dostosowany do wysokości uczniów z różnych grup wiekowych, zapewniając im właściwe ułożenie kręgosłupa oraz pełen komfort użytkowania. Z kolei stoliki świetlicowe w wersji mobilnej posiadają nóżki z kółkami z funkcją hamulca, umożliwiającymi łatwe przestawianie mebli zarówno po powierzchniach miękkich, jak i twardych, co stanowi szczególny atut podczas zajęć dodatkowych, kiedy wyposażenie często zmienia swoje położenie w zależności od typu aktywności. 

Stolik szkolny to jednak nie tylko powierzchnia do pisania i rysowania, ale również element wystroju każdego wnętrza. Z uwagi na ten fakt nasz asortyment dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych, pozwalających Państwu na stworzenie wyjątkowych połączeń, które doskonale wpiszą się w aranżację sal lekcyjnych w waszych placówkach edukacyjnych. Każdy stół świetlicowy może mieć biały, żółty, czerwony, niebieski, szary, bukowy lub klonowy blat oraz standardowe aluminiowe, czerwone, bądź niebieskie nóżki lub też niestandardowe żółte, zielone, białe albo czarne. 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszego sklepu oraz stworzenia własnych, funkcjonalnych połączeń form i kolorów stolików, które właściwie spełnią wszystkie potrzeby swoich użytkowników.