Aktualności

Praca szuka człowieka!

Zostań nowym członkiem zespołu Entelo


Marketing Manager w firmie Entelo to osoba odpowiedzialna za kreowanie i realizację działań marketingowych firmy. Oznacza to, iż będziesz odpowiedzialny za współtworzenie wizerunku Entelo i jej produktów. Będziesz współpracował z zewnętrznymi firmami oraz z osobami wewnątrz firmy w celu zwiększenia potencjału sprzedażowego oraz przy tworzeniu nowego projektu e-commerce. Praca z Klientami również będzie ważnym elementem Twojej pracy.

 

Do obowiązków Marketing Managera należy:


Wymagania:


Oferujemy:


Administratorem Twoich danych osobowych jest firma ENTELO Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie 20-601, ul. Tomasza Zana 11A, Oddział Płock, e-mail: biuro@entelo.pl. Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne na adres mailowy: biuro@entelo.pl do ENTELO SP. Z O.O.  będący administratorem Twoich danych osobowych zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji / przez okres 1 roku od momentu otrzymania od Ciebie aplikacji. Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych .

W razie pytań możesz skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: biuro@entelo.pl

Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności firmy Entelo Sp. z o.o. https://entelo.pl/biuro/17_polityka_prywatnosci/