Krzesła do przedszkoli

Classic
Classic
Classic Soft
Classic Soft
Spider
Spider
Spider Soft
Spider Soft
Spider Move
Spider Move
Spider Move Soft
Spider Move Soft
C-Line
C-Line
C-Line Soft
C-Line Soft
Student
Student
Student Soft
Student Soft
Student Plus
Student Plus
Student Plus Soft
Student Plus Soft
Twist
Twist
Twist Soft
Twist Soft
Twist Plus
Twist Plus
Twist Plus Soft
Twist Plus Soft
Pocket
Pocket
Pocket Soft
Pocket Soft
Pocket Plus
Pocket Plus
Pocket Plus Soft
Pocket Plus Soft

Krzesła przedszkolne odpowiadają za komfort dzieci podczas zajęć. Nic więc dziwnego, że stanowią jeden z najważniejszych elementów wyposażenia. Jako, że w przedszkolu dzieci mają zwykle pierwszą styczność z edukacją, warto zadbać o komfortowe i bezpieczne warunki nauczania. 

Krzesło przedszkolne powinno przede wszystkim przykuwać uwagę najmłodszych. Dzieci uwielbiają kolory, dlatego też krzesła, które oferujemy w naszym sklepie, posiadają niebanalny design. Wszystkie krzesła powstały we współpracy z zespołem naukowców,  z dziedzin ergonomii i fizjoterapii. Krzesła dla przedszkoli mają specjalny kształt siedziska, dostosowany do krzywizny kręgosłupa. Oznacza to, że są nie tylko wygodne, ale i pozytywnie wpływają na postawę najmłodszych. Dodatkowo model Classic posiada antypoślizgowe zatyczki, co ma znaczenie dla bezpieczeństwa użytkowania krzesła. Z tyłu krzesła zastosowano uchwyt do szybkiego i łatwego przenoszenia. Prócz standardowych krzeseł, przygotowaliśmy również bardziej rozbudowane opcje. Przykładowo model Twist Plus umożliwia obrót wokół własnej osi, dzięki pięcioramiennej, stabilnej podstawie. Krzesło wyposażone zostało w składany pulpit, który ułatwia naukę, nie narażając przy tym dziecka na wady postawy.

Kolejnym sporym atutem naszych krzeseł, jest szeroki wybór kolorów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każde przedszkole może charakteryzować się innym wystrojem. Wtedy dopasowanie krzeseł jest istotne, aby całość tworzyła spójną harmonię. Dlatego też większość modeli, jakie mogą Państwo znaleźć w niniejszej kategorii, posiada wiele wariantów kolorystycznych. Najpopularniejsze kolory to pomarańczowy, żółty, czerwony czy niebieski.

Krzesła mają oczywiście różne wymiary, dostosowane do wzrostu dzieci. To istotne, ponieważ wklęsło-wypukła forma oparcia, powinna stabilizować odpowiednie odcinki kręgosłupa. Dopiero po wyborze odpowiedniego wymiaru, krzesło do przedszkola, może w stu procentach spełniać swoje zadanie. Warto wdrażać ergonomiczne rozwiązania, rozpoczynając od najmłodszych lat dziecka. Wady postawy stają się w dzisiejszych czasach prawdziwą plagą, a naszym celem jest zminimalizowanie skali tego zjawiska.

Nasza firma tworzy krzesła, w tym krzesła przedszkolne od 2010 roku. Dzięki temu udało nam się udoskonalić nasze projekty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów oraz do kontaktu z nami w razie pytań.