Krzesła specjalistyczne

Pro Uni
Pro Uni

Niecodzienne rozwiązania wymagają specjalistycznej techniki wykonania. Właśnie dlatego w bogatym asortymencie naszego sklepu internetowego Entelo  znajdują się krzesła specjalistyczne. Te doskonałej jakości krzesła obrotowe zostały wykonane z doskonałej jakości materiałów. Są nie tylko trwałe, ale także wyjątkowo wygodne. Nowoczesny design dodaje meblom niezwykłego charakteru. 

Krzesło specjalistyczne powinno być konstrukcją wykonaną z trwałych i solidnych materiałów, które umożliwią wygodne i komfortowe korzystanie z niego w każdej sytuacji. Proponowane przez nas produkty wykazują się pełną zgodnością z normami PN-EN 1335-1:2004 oraz PN-EN 1335-2:2009. Posiadają także odpowiednie certyfikaty, które świadczą o najwyższej jakości. Doskonale nadają się do użytkowania w warunkach specjalnych, w takich miejscach jak na przykład pracowanie komputerowe w szkołach. Dzięki nowoczesnemu designowi oraz wyjątkowo uniwersalnej kolorystyce krzesła te z łatwością dopasują się do wystroju każdego wnętrza i będą tworzyły z nim harmonijną całość. 

Krzesła specjalistyczne z naszej oferty składają się z solidnej konstrukcji oraz niepalnego i wyjątkowo przyjemnego w dotyku materiału, którym zostało wyłożone siedzisko. Elementy kolumny oraz podłokietniki zostały wykonane ze stali, przy czym na podłokietnikach znajduje się także wygodna nakładka materiałowa, która zapewnia komfortowy odpoczynek dla rąk. W zestawie z każdym krzesłem otrzymujemy kółka, które pozwalają na wygodne i mobilne operowanie krzesłem zarówno po twardych powierzchniach, jak i po wykładzinach. Kółka te zostały wykonane z doskonałej jakości tworzywa sztucznego. Dodatkowo każde nasze krzesło specjalistyczne wyposażone jest w mechanizm tilt, który umożliwia blokadę krzesła w jednej pozycji. Sprawia to, że produkt jest nie tylko trwały i solidny, ale także wyjątkowo bezpieczny. 

Promowane przez nas produkty charakteryzują się funkcjonalnością i najwyższą jakością. Będą doskonale pełniły swoje funkcje, we wszystkich miejscach ich wykorzystania. Dostępne w asortymencie naszego sklepu krzesła zostały wykonane i zaprojektowane w Polsce. To produkty najwyższej jakości, które z pewnością spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.