Krzesła szkolne

Classic
Classic
Classic Soft
Classic Soft
Spider
Spider
Spider Soft
Spider Soft
Spider Move
Spider Move
Spider Move Soft
Spider Move Soft
C-Line
C-Line
C-Line Soft
C-Line Soft
Student
Student
Student Soft
Student Soft
Student Plus
Student Plus
Student Plus Soft
Student Plus Soft
Twist
Twist
Twist Soft
Twist Soft
Twist Plus
Twist Plus
Twist Plus Soft
Twist Plus Soft
Pocket
Pocket
Pocket Soft
Pocket Soft
Pocket Plus
Pocket Plus
Pocket Plus Soft
Pocket Plus Soft

Ergonomiczne krzesła szkolne Entelo to optymalne rozwiązanie dla uczniów. Wszystkie modele naszych krzeseł posiadają odpowiednio ukształtowane, wypukłe siedziska oraz właściwie wyprofilowane, elastyczne, wklęsło-wypukłe oparcia. Taka konstrukcja idealnie dopasowuje się do naturalnych krzywizn kręgosłupa i sprawia, że nasze krzesła szkolne zapobiegają coraz częściej spotykanym u dzieci wadom kręgosłupa i postawy. 

Krzesło szkolne Entelo to: zdrowie, profilaktyka oraz atrakcyjny i nowoczesny wygląd, zachęcający do spędzania czasu w klasie i nauki. Nasze krzesła posiadają opływowe, niezwykle komfortowe siedziska, wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Każdy model charakteryzuje się bezpieczną i solidną konstrukcją, szczególnie pożądaną w szkołach i placówkach edukacyjnych. Krzesła uczniowskie Entelo dostępne są w żywych, budzących zainteresowanie dzieci, kolorach oraz w kilku rozmiarach dostosowanych do wzrostu dzieci. Ze względu na różnorodną ofertę, dużą ilość wzorów i kolorów nasze szkolne krzesła sprawdzają się we wszystkich wnętrzach. 

Na szczególną uwagę zasługuje krzesło szkolne z pulpitem. Tego rodzaju krzesła dla ucznia występują jako modele Plus w trzech wariantach: Student, Twist i PocketKrzesła szkolne z blatem wyposażone są w praktyczne, uchylne stoliki i rozmiarowo przeznaczone są dla starszych uczniów i studentów. Model Student Plus posiada stalowy stelaż o profilu owalnym. Model Twist Plus z wygodnym podnośnikiem wyposażony jest z kolei pięcioramienną podstawę z miękkimi kółkami, która umożliwia obrót krzesła wokół własnej osi. Miękkie kółka pozwalają na bezproblemowy ruch krzesła zarówno na powierzchni twardej, jak i na wykładzinie. Pocket Plus to krzesło posiadające charakterystyczną podstawę z przestrzenią użytkową, która pozwala na maksymalne wykorzystanie miejsca pod krzesłem. Ten typ krzeseł z pulpitem jest wyposażony w twarde kółka, które przeznaczone są do poruszania się krzesła po twardych powierzchniach. 

Kolejną ciekawą opcją jest krzesło szkolne Twist z wygodnymi podłokietnikami oraz regulowanym podnóżkiem. Niezwykle interesującym wizualnie modelem jest model Spider Move z czterema nogami zakończonymi miękkimi kółkami. Tego typu krzesła, podobnie jak modele Classic oraz C-Line, posiadają z tyłu uchwyt przeznaczony do sprawnego przenoszenia krzesła. Najbardziej designerskim i wyszukanym wizualnie kształtem cechuje się model C-Line o wyjątkowo atrakcyjnym, przyciągającym uwagę stelażu. Serdecznie zapraszamy więc do zapoznania się z naszą pełną ofertą krzeseł.