Jeden kształt, wiele możliwości

Tworzymy tylko zdrowe krzesła

produkty

Zobacz

stołówka w szkole

Zobacz

o nas

Zobacz

idea dobrego krzesła

Zobacz

realizacje

Zobacz
10

lat doświadczenia

2 000

przebadanych kręgosłupów

5000

krzeseł miesięcznie

certyfikaty i atesty

Zobacz

sieć sprzedaży

Zobacz

Entelo obecne na Ogólnopolskim Kongresie dla Dyrektorów Placówek Niepublicznych

11 października wzięliśmy udział w Ogólnopolskim Kongresie dla Dyrektorów Placówek Niepublicznych, który odbył się w Warszawie...

Zobacz

Entelo obecne na XIV Kongresie Zarządzania Oświatą

W dniach 30.09.2019-02.10.2019 spotkacie nas na XIV Kongresie Zarządzania Oświatą, który odbywa się w Zakopanem.

Zobacz

Mamy to: Certyfikat Firma Przyjazna Oświacie!

19 września przystąpiliśmy do programu "Firma Przyjazna Oświacie".

Zobacz

współpracujemy z:

Meble szkolne dla dzieci to niezwykle istotny element wyposażenia każdego budynku, w którym odbywają się zajęcia edukacyjne. Poza trwałością i jakością wykonania, wszystkie meble powinny być całkowicie bezpieczne. Szczególnie młodsze dzieci mają mnóstwo energii i nie są tak uważne, jak starsi rówieśnicy. Wtedy łatwo o wypadek i nieprzyjemne konsekwencje. Dlatego właśnie przygotowaliśmy specjalne wyposażenie szkół, spełniające wszystkie powyższe wymogi. Ponadto meble, które znajdą Państwo w naszym sklepie, są niezwykle estetyczne i pasują do pozostałych elementów każdej sali lekcyjnej. 

Przy wyborze mebli szkolnych warto zwrócić uwagę na to, dla kogo będą one przeznaczone. Meble powinny być przystosowane do wzrostu i wagi uczniów. Należy zatem wybrać elementy o odpowiednich wymiarach. Niezwykle istotny jest także komfort. Zdecydowanie trudniej skupić się na prowadzonych zajęciach, gdy krzesło jest niewygodne. Nieprawidłowe dobranie mebli może spowodować dyskomfort uczniów i nauczycieli.

W niniejszej kategorii znajdą Państwo wszelkie niezbędne wyposażenie dla szkół. Nasze meble cechuje wygoda i solidne wykonanie. Krzesła, które znajdują się w naszym asortymencie, posiadają specjalny kształt siedziska, odzwierciedlający krzywiznę kręgosłupa. Dodatkowym atutem "dobrego krzesła" są opływowe krawędzie, bezpieczne dla najmłodszych uczniów. Przygotowaliśmy również krzesła specjalistyczne, które najczęściej wykorzystywane są w salach informatycznych, podczas pracy na komputerze. Coraz większą popularnością cieszą się również zestawy siedziskowe. Uczniowie podczas przerw zwykle nie mają gdzie usiąść i muszą siedzieć na ziemi lub ławkach bez oparcia. Zestawy siedziskowe są wygodne i bezpieczne dla kręgosłupa.

Poszukując dobrych mebli szkolnych, warto zwrócić uwagę na renomę danej marki. Entelo to producent mebli szkolnych, którego historia sięga 2010 roku. Przez cały ten czas dopracowywaliśmy projekty i zdobyliśmy niezbędne doświadczenie. Wyposażenie do szkoły jest niezwykle ważne i w dużej mierze od niego zależy, czy uczniowie i pracownicy szkoły będą wypełniali swe obowiązki w komfortowych warunkach. Dlatego warto wybierać tylko specjalistyczne sprzęty od sprawdzonych producentów.

W swojej ofercie posiadamy jedynie starannie wyselekcjonowane meble szkolne z atestem. Oznacza to, że są to produkty bezpieczne i niezwykle wygodne. Charakteryzuje je także niebanalny design. Krzesła czy stoliki znacznie odbiegają wyglądem od tych tradycyjnych wariantów, które można spotkać w szkole. Posiadają żywe kolory i ciekawe kształty, przez co są pozytywnie odbierane przez uczniów.