Krzesła do biurek dla dzieci

Petit
Petit
Norm
Norm
Duo
Duo
Solo
Solo

Dobrze dopasowane i wyprofilowane krzesła do biurek dla dzieci, są niezwykle istotne z punktu widzenia zagrożeń związanych z ryzykiem potencjalnych zwyrodnień i wad kręgosłupa. Dzieci i młodzież w fazie wzrostu są bardzo podatni na skoliozę oraz różnego rodzaju wady postawy, na co wpływ z pewnością ma nieodpowiednie siedzenie. Problem narasta, bowiem obecnie młode pokolenie w dużej mierze ograniczyło swoją aktywność fizyczną, na rzecz spędzania czasu przed komputerem. Ważne jest więc, aby zarówno krzesła obrotowe dla dzieci, jak i tradycyjne, były nie tylko efektowne, ale przede wszystkim wygodne i dostosowane do potrzeb konkretnego użytkownika. W naszej ofercie produktowej, można znaleźć m.in. krzesła obrotowe, na kółkach, wolnostojące, z podłokietnikami, podnóżkami - w szerokiej gamie kolorystycznej i bogatym wzornictwie materiałów.

Ciekawą propozycją są krzesła do biurka dla dzieci dostępne w ramach kolekcji Petit. Charakteryzują się one ergonomicznym kształtem siedziska i oparcia, dostosowanym do konkretnego wzrostu. Konstrukcja tego typu krzesła dostępna jest w kolorze białym i czarnym, natomiast siedzisko wraz z oparciem występuje w kilku rodzajach tkanin do wyboru. Petit to dobre krzesło dla dziecka do biurka, jest bardzo stabilne, ponieważ posiada pięcioramienny system podparcia, który wykonany jest z tworzywa sztucznego oraz włókna szklanego. Zastosowane kółka zrobione są w miękkiego materiału, dzięki czemu nie niszczą powierzchni podłogi. Wersje z czarnych komponentów, posiadają dodatkowo stopkę i podnóżek, które sprawdzają się w sytuacji, gdy blat biurka osadzony jest nieco wyżej. Oferowane przez nas krzesła biurowe dla dzieci w całości produkowane są w Polsce i zgodne są z wszelkimi wymaganymi normami dopuszczającymi je do użytku.

Z kolei model krzesła dla dzieci szkolnych o nazwie Norm, składa się z podobnie wyprofilowanego, miękkiego siedziska, jednak posiada też wygodne podłokietniki. Tak jak poprzednia wersja, również Norm zaopatrzony został w teleskopowy gazowy podnośnik siedziska. Świetnym wyborem jest także krzesło dziecięce do biurka Duo, dostępne ponownie w tonacji czarno-białej (konstrukcja). Ten prawdziwy strażnik idealnej postawy dzieci i młodzieży, posiada szeroki wachlarz kolorów i wzorów tapicerki, przez co z łatwością można dobrać krzesło do wystroju wnętrza. Krzesła ergonomiczne dla dzieci to nie tylko wersje obrotowe i na kółkach, czego dowodem jest model Solo. Jest to proste krzesło stacjonarne z popielatym stelażem, sprzyjające dobrej postawie nawet w trakcie wielogodzinnej pracy, nauki czy zabawy przy biurku. Oryginalne i dobre krzesło obrotowe dla dziecka, oferuje także specjalna linia Rete, czyli krzesła wyposażone w cztery nogi na kółkach, dostępne w kolorze białym albo czarnym. Wszystkie nasze krzesła obrotowe dla dzieci do biurka oraz tradycyjne modele, cechuje bardzo dobra jakość wykonania, wysoki walor wizualny, jak również funkcjonalność. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.