Jakość

To co jest dla nas najważniejsze

MADE IN POLAND
Dobre Krzesła produkowane są w Polsce co pozwala nam każdego dnia pracować nad jakością i funkcjonalnością naszych produktów. Wyspecjalizowany zespół Entelo czuwa nad procesem produkcyjnym zwracając uwagę na każdy szczegół. Dzięki produkcji w Polsce mamy możliwość podejmowania szybkich decyzji, co wpływa pozytywnie na relacje z naszymi Klientami.

Detale
Bezpośredni nadzór nad produkcją Dobrych Krzeseł pozwala nam dbać o detale, które nas wyróżniają. Ogromny nacisk kładziemy na wykończenie krzesła, dobór materiału, jakość szycia i tapicerowania. Dobieramy komponenty wysokojakościowe, proekologiczne środki do produkcji, co pozwala podkreślić każdy nawet drobny detal.

Wytrzymałość
Unikalna forma produkcji pozwoliła nam stworzyć wyjątkowe, jakościowe krzesła o bardzo wytrzymałej konstrukcji. Zachowaliśmy jednocześnie pożądany kształt siedziska i solidną formę. Przeprowadziliśmy liczne badania wytrzymałościowe poszczególnych kolekcji krzeseł, które potwierdzają jakość wykonania. Oferujemy w 100% wysokojakościowe krzesła.

Certyfikaty
Tworząc produkty dbamy o parametry jakościowe, wytrzymałościowe i konstrukcyjne stosowanych materiałów poddając je licznym badaniom wytrzymałościowym w specjalistycznych laboratoriach badawczych zapewniając tym samym trwałość, komfort oraz zadowolenie dla użytkownika. Produkujemy krzesła według normy europejskiej. Siedziska Dobrych Krzeseł zostały zaprojektowane w oparciu o normę PN-EN 1729 oraz przebadane pod kątem wytrzymałości zgodnie z normą PN-EN 1335.

Certyfikaty

Referencje

"Entelo jest rzetelnym i terminowym dostawcą oraz profesjonalnym partnerem do współpracy biznesowej."

Magdalena Wronka

"Entelo to coś więcej niż dobre krzesło. To firma, którą tworzą ludzie z niecodziennym podejściem do biznesu i współpracy. Wyprzedzają zapotrzebowanie i przewidują co może pomóc w rozwoju relacji z odbiorcą. Są gotowi aby namieszać w poukładanym świecie "siedzących" elementów wyposażenia wnętrz. Kibicuję im i cieszę się, że kolejna polska marka przełamuje schematy i wychodzi na rynki Europy."

Dawid Sikorski

"Jako firma ściśle związana z branżą piłkarską, wygrywanie mamy we krwi. Zarówno na boisku jak i poza nim zawsze gramy o trzy punkty. Zdecydowanie łatwiej grać i zwyciężać, gdy współpracuje się z kimś tak dobrym, jak Entelo."

Karol Janiszewski

"Entelo jest marką samą w sobie. Niebywałe podejście do klienta, ogromne doświadczenie i elastyczność to cechy, którymi firma może się pochwalić. Firma gotowa podjąć i sprostać każdemu wyzwaniu."

Tomasz Marzec

"Uważam, że firmę Entelo cechuje wysoka jakość i estetyka oferowanych produktów, pracownicy dostosowują ofertę do wymagań i potrzeb Klienta, służą fachowym doradztwem i realizują zamówienie w wyznaczonym terminie."

Agnieszka Ciołkowska

"Działania firmy Entelo charakteryzują się elastycznością, profesjonalizmem i kompleksowym podejściem do powierzonych zadań. Szczególnie cenimy sobie zaangażowanie i wysokiej jakości obsługę oraz otwartość na dostosowanie oferty do potrzeby klienta".

Leszek Gierszewski

"Entelo to firma, która wyróżnia się wysoką jakością oferowanych produktów. Nasze zamówienie zostało zrealizowane terminowo i bez zastrzeżeń."

Magdalena Fedorowicz

Oni postawili na Dobre Krzesła: