Krzesła konferencyjne

Uni
Uni
Nero
Nero
Slim
Slim
Perto
Perto

Krzesła konferencyjne Entelo są efektem wieloletniej pracy z zespołem naukowców zajmujących się ortopedią, ergonomią, fizjoterapią i biomechaniką. Założeniem było powstanie optymalnego, ergonomicznego krzesła, maksymalnie kompatybilnego z naturalnymi krzywiznami kręgosłupa. Naszym zdaniem dobre krzesło konferencyjne powinno odznaczać się właśnie takimi cechami Dzięki temu powstały krzesła o niezwykłym, stylowym i modernistycznym kształcie, które niosą pomoc osobom z wadami postawy i działają profilaktycznie, zapobiegając powstawaniu problemów z kręgosłupem. 

Krzesła konferencyjne i biurowe Entelo posiadają ergonomiczne, wypukłe siedziska oraz odpowiednio wyprofilowane, wklęsło-wypukłe, elastyczne oparcia. Wszystkie krawędzie siedziska zostały odpowiednio zaokrąglone, co nadaje naszym krzesłom charakterystyczny opływowy kształt. Siedzisko zostało wykonane z tworzywa sztucznego, pokrytego wysokiej jakości tkaninami. Krzesła konferencyjne Entelo dostępne są w czterech, głównych wzorach. Każde krzesło konferencyjne odznacza się wyjątkowo solidną, bezpieczną konstrukcją. 

Na szczególną uwagę zasługują modele Nero, czyli niezwykle komfortowe krzesła konferencyjne z podłokietnikami. Podłokietniki posiadają materiałowe nakładki w standardowych wersjach kolorystycznych. Model Nero charakteryzuje się również stalowym, minimalistycznym, designerskim i precyzyjnie wykończonym stelażem. Model Uni to z kolei wysoce uniwersalne krzesło z pulpitem o miękkim siedzisku zaprojektowane w celu zapewnienia optymalnego komfortu uczestnikom wielogodzinnych spotkań, konferencji i audytoriów. Bazę tego krzesła stanowi stalowy profil owalny. Krzesła audytoryjne z pulpitem występują w wielu wersjach kolorystycznych i z tego względu idealnie komponują się z każdą aranżacją wnętrza. Tego rodzaju krzesło z blatem posiada wygodny, składany stolik, który ułatwia pracę oraz sporządzanie notatek podczas wykładów lub szkoleń. 

Doskonałe krzesła do sal konferencyjnych oraz do biur to również modele Slim i Perto. Model Slim cechuje się oryginalną, czteroramienną, stalową podstawą występującą w trzech wersjach kolorystycznych. Krzesło to wzorowo sprawdza się również jako wysokiej jakości krzesło audytoryjne. Model Perto różni się od pozostałych wzorów przede wszystkim tym, że jego czteroramienna podstawa została wykonana z tworzywa sztucznego, a siedzisko wyposażono w wygodny mechanizm dźwigni prostej, regulujący jego wysokość. Biorąc pod uwagę bogatą kolorystykę krzeseł oraz ich niesłychanie nowoczesny design, ponadprzeciętny komfort i wysoką jakość, wspomniane krzesła Entelo pierwszorzędnie sprawdzają się również jako krzesła bankietowe. Wszystkie modele krzeseł konferencyjnych Entelo posiadają u podstawy zwiększające bezpieczeństwo użytkownika, antypoślizgowe stopki. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową.