Krzesła szkolne

Classic
Classic
Spider
Spider
C-Line
C-Line
Student
Student
Twist
Twist
Pocket
Pocket

Ergonomiczne krzesła szkolne Entelo to optymalne rozwiązanie dla uczniów. Wszystkie modele naszych krzeseł posiadają odpowiednio ukształtowane, wypukłe siedziska oraz właściwie wyprofilowane, elastyczne, wklęsło-wypukłe oparcia. Taka konstrukcja idealnie dopasowuje się do naturalnych krzywizn kręgosłupa i sprawia, że nasze krzesła szkolne zapobiegają coraz częściej spotykanym u dzieci wadom kręgosłupa i postawy. 

Krzesło szkolne Entelo to: zdrowie, profilaktyka oraz atrakcyjny i nowoczesny wygląd, zachęcający do spędzania czasu w klasie i nauki. Nasze krzesła posiadają opływowe, niezwykle komfortowe siedziska, wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Każdy model charakteryzuje się bezpieczną i solidną konstrukcją, szczególnie pożądaną w szkołach i placówkach edukacyjnych. Krzesła uczniowskie Entelo dostępne są w żywych, budzących zainteresowanie dzieci, kolorach oraz w kilku rozmiarach dostosowanych do wzrostu dzieci. Ze względu na różnorodną ofertę, dużą ilość wzorów i kolorów nasze szkolne krzesła sprawdzają się we wszystkich wnętrzach. 

Na szczególną uwagę zasługuje krzesło szkolne z pulpitem. Tego rodzaju krzesła dla ucznia występują jako modele Plus w trzech wariantach: Student, Twist i PocketKrzesła szkolne z blatem wyposażone są w praktyczne, uchylne stoliki i rozmiarowo przeznaczone są dla starszych uczniów i studentów. Model Student Plus posiada stalowy stelaż o profilu owalnym. Model Twist Plus z wygodnym podnośnikiem wyposażony jest z kolei pięcioramienną podstawę z miękkimi kółkami, która umożliwia obrót krzesła wokół własnej osi. Miękkie kółka pozwalają na bezproblemowy ruch krzesła zarówno na powierzchni twardej, jak i na wykładzinie. Pocket Plus to krzesło posiadające charakterystyczną podstawę z przestrzenią użytkową, która pozwala na maksymalne wykorzystanie miejsca pod krzesłem. Ten typ krzeseł z pulpitem jest wyposażony w twarde kółka, które przeznaczone są do poruszania się krzesła po twardych powierzchniach. 

Kolejną ciekawą opcją jest krzesło szkolne Twist z wygodnymi podłokietnikami oraz regulowanym podnóżkiem. Niezwykle interesującym wizualnie modelem jest model Spider Move z czterema nogami zakończonymi miękkimi kółkami. Tego typu krzesła, podobnie jak modele Classic oraz C-Line, posiadają z tyłu uchwyt przeznaczony do sprawnego przenoszenia krzesła. Najbardziej designerskim i wyszukanym wizualnie kształtem cechuje się model C-Line o wyjątkowo atrakcyjnym, przyciągającym uwagę stelażu. Serdecznie zapraszamy więc do zapoznania się z naszą pełną ofertą krzeseł.